Все тільки починається!

Якщо ви мрієте про вишукане незабутнє весілля — ви звернулись за адресою. Ми з радістю влаштуємо камерне весілля чи вишукану виїзну церемонію у мінімальні строки. Наразі Щасливе місто є в Одесі, Києві, Харкові, Дніпрі та Сумах. Ви можете обрати будь-який день, наприклад, річницю знайомства, одружитися прямо перед відпусткою, або довіритись зіркам. Бронюйте будь-який день прямо на сайті і будьте впевнені — ваша церемонія буде ідеальною!

Принципи Щасливого міста
Про
Сервіс з першого погляду

Ми звикли бути вимогливими до себе та всіх, хто бере участь в процесі підготовки вашого весілля. Працювати абияк не зможе ніхто.

Про
Беремося за будь-які завдання

Весілля в аеропорту, чи на кораблі? А може класична церемонія? Легко! Ми реалізуємо всі ваши фантазії.

Про
За розмови грошей не беремо

Ви можете отримати безкоштовну консультацію з нашими менеджерами в будь який час.

Ми — добрі
феї-організатори
Про нас
Ми — добрі
феї-організатори
Щасливий місто — команда досвідчених фей-організаторів. Ми придумаємо, скоординуємо та проведемо для вас будь-яке свято. Не має значення, який формат ви для себе визначте — результат буде на високому рівні! Наша команда підходить до організації так, щоб ви не турбувалися і насолоджувалися тим, що відбувається.
Ми наповнимо Ваш день справжнім чарівництвом!
Фото і щасливі історії наших клієнтів
Про нас

Якщо Ви хочете унікальне весілля, яке запам'ятається на довго, ви звернулися за адресою! Ми зі спритністю організуємо для вас весілля під ключ, зробимо красиву виїзну церемонію в історичному місці Харкова, Києва, Дніпра, Сум або Одеси. А якщо у вас потреба возз'єднатися зі своєю половинкою камерно і в конкретний день — організуємо весілля буквально за добу. 1З липня 2016 року КП Щасливий місто приєдналося до пілотного проекту Міністерства юстиції України "Шлюб за добу". Весілля мрі

Про нас

У вас річниця? Чому б не одружитись знову? Хочется ще раз пройтись у білій сукні до коханого чоловіка і сказати "так"? Легко! Відчуйте всі надзвичайні моменти власного весілля знову. Підготуйте клятви, нехай рушик стелять діти, а ви одягнете один одному нові каблучки. Наші феї про все подбають. Вам тільки треба покликати гостей та насолоджуватись.

Про нас

Для нас весілля — не просто слово. Це наша пристрасть! Кожна пара — окрема історія кохання, яка надихає зробити ваше свято ще кращим. Незважаючи на вік, незважаючи на погоду, на день або час — ми зробимо все, аби Ваш день був незабутнім! Все, що необхідно від Вас — бажання створити сім'ю. Про все інше подбають наші феї.

Питання, які нам часто задають
Правда, що можна одружитись в будь-який день?

Так. ОБИРАЙТЕ БУДЬ-ЯКИЙ ДЕНЬ — і будьте впевнені, про вашу церемонію піклуються феї.

Чи робите ви переклади документів?

На сьогодні переклади ми робимо тільки у Харкові, та підкажемо, які вимоги до перекладу надає міграційна служба:
1) Всі сторінки, навіть без відміток, мають бути прикладені до перекладу паспорта.
2) Переклад має бути зроблений на території України після останнього перетину кордону.
3) Переклад має бути засвідчений нотаріально.
4) Якщо переклад зроблений за кордоном, то робиться перезасвідчення з обов'язковим перекладом печатки іноземного юриста.

Як змінити прізвище після одруження?

Після реєстрації шлюбу дружині/чоловіку ставлять відмітку в паспорті "підлягає заміні в місячний термін". Далі необхідно звернутися до паспортного столу за місцем проживання та на підставі шлюбу змінити прізвище.
Якщо Ви не приймаєте прізвище під час одруження, тоді можете змінити його у будь-який час пізніше. Але спочатку робите заміну свідотцтва про шлюб, а потім вже паспорту.

Ви надаєте офіційні документи?

З 29 липня 2016 року Міністерство юстиції України запустили пілотний проект «Шлюб за добу». Сервіс покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним. Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців чекати щонайменше 30 днів перед шлюбом.

Тепер ви самі обираєте день, а відомості про шлюб буде внесено до Державного реєстру актів цивільного стану громадян не пізніше наступного робочого дня після проведення реєстрації.

Чи проставляють відмітки про реєстрацію шлюбу в паспорті?

З жовтня 2016 року штампи в паспорт не ставляться. Подружжю видається два рівноцінних свідоцтва про шлюб. Їх не треба ламінувати, бо по-перше на ньому не поставиш апостиль. По-друге при виїзді закордон можуть виникнути питання щодо оригінальності печатки.

Якщо ви ще не визначилися, подивіться історії щасливих молодят в нашому портфоліо
портфоліо