Все тільки починається!

Організація будь-якого свята: від пишного весілля до корпоративу — завжди клопіткий процес, який забирає багато часу і енергії. Ми допоможемо вам з цим впоратися!

Принципи щасливого міста
Харків
Сервіс з першого погляду

Ми звикли бути вимогливими до себе та всіх, хто бере участь в процесі підготовки вашого весілля. Працювати абияк не зможе ніхто.

Харків
Беремося за будь-які завдання

Весілля в аеропорту, чи на кораблі? А може класична церемонія? Легко! Ми реалізуємо всі ваши фантазії.

Харків
За розмови грошей не беремо

Ви можете отримати безкоштовну консультацію з нашими менеджерами в будь який час.

Ми - добрі
феї-організатори
Харків
Ми - добрі
феї-організатори
Щасливий місто — команда досвідчених фей-організаторів. Ми придумаємо, скоординуємо і проведемо для вас будь-яке свято. Не має значення, який формат ви для себе визначте — результат буде на високому рівні! Наша команда підходить до організації так, щоб ви розслабилися, і насолоджувалися тим, що відбувається.
Ми наповнимо Ваш день справжнім чарівництвом!
Фото і щасливі історії наших клієнтів
Харків

Якщо Ви хочете унікальне весілля, яке запам'ятається на довго, ви звернулися за адресою! Ми зі спритністю організуємо для вас весілля під ключ, зробимо красиву виїзну церемонію в історичному місці Харкова, Києва чи Дніпра. А якщо у вас потреба возз'єднатися зі своєю половинкою камерно і в конкретний день — організуємо весілля буквально за добу. 1З липня 2016 року КП Щасливий місто приєдналося до пілотного проекту Міністерства юстиції України "Шлюб за добу". Весілля мрії це до нас!

Харків

В вас річниця? Чому б не одружитись знову? Хочется ще раз пройтись в білій сукні до чоловіка і сказати "так"? Легко! Відчуйте всі надзвичайні моменти весілля знову. Скажіть клятви, нехай рушик стелять діти, а ви одягнете один одному нові обручки. Наші феї про все подбають. Вам тільки треба покликати гостей та насолоджуватись.

Харків

Для нас весілля — не просто слово. Це наша пристрасть! Кожна пара — окрема історія кохання, яка надихає зробити ваше свято ще краще. Незважаючи на вік, незважаючи на погоду, незважаючи на день чи час — ми зробимо все, аби Ваш день був незабутнім! Все ще необхідно від Вас — бажання створити сім'ю. Про все інше подбають наші феї.

Питання, які нам часто задають
Що робити, якщо в день реєстрації буде погана погода?

В усіх містах, де ми проводемо церемонії ми подбали про ваш комфорт. Максимально відкритий простір тільки в харківськиій альтанці, але ми заздалегідь подумали про дощ та всі погодні негаразди і зробили тент. Якщо буде ну зовсім погана погода, то є два варіанти:

1) Зміна локації.

2) Зміна дати весілля.

Чи робите ви переклади документів?

Ми не робимо переклад документів. 

Вимоги до перекладу:

  1. 1) Всі сторінки, навіть без відміток, мають бути прикладені до перекладу паспорту. 
  2. 2) Переклад має бути засвідчений українським нотаріусом.
  3. 3) Переклад має бути зроблений на території України після останнього перетину кордону.
  4. 4) Якщо переклад зроблений за кордоном, то робиться перезасвідчення з обов'язковим перекладом печатки іноземного нотаріуса.
Чи надаєте ви офіційні документи?

З 29 липня 2016 року Міністерство юстиції України  запустило новий сервіс  «Шлюб за добу». Сервіс покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним. Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів.

Перевагами  користування даного сервісу є: реєстрація шлюбу в час та у місці, обраному жінкою та чоловіком, відсутність необхідності звернення в ДРАЦС, залучення до організації реєстрації шлюбу суб'єктів господарювання публічного права.

Внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян здійснюється не пізніше наступного робочого дня після проведення реєстрації шлюбу.

Як змінити прізвище після одруження?

Після реєстрації дружині/чоловіку пишуть відмітку в паспорті "підлягає заміні в місячний термін". З данною відміткою Вам необхідно звернутися до паспортного столу за місцем проживання та на підставі шлюбу змінити прізвище. 

Якщо Ви не приймаєте прізвище під час одруження, тоді можете змінити його у будь-який час після одруження. Але спочатку робите заміну свідотцтва про шлюб, а потом вже паспорту. 

Чи проставляють відмітки про реєстрацію шлюбу в паспорті?

З жовтня 2016 року штампи в паспорт не ставляться. Подружжю видається два рівноцінних свідоцтва про шлюб. Їх не треба ламінувати, бо по-перше на ньому не поставиш апостиль. По-друге при виїзді закордон можуть виникнути питання щодо оригінальності печаті.

Якщо ви ще не визначилися, подивіться історії щасливих молодят в нашому портфоліо
портфоліо