• Опис
  • Ціни
  • Питання та відповіді
  • Замовити послугу

Важливим етапом в підготовці до весілля є вибір локації. Виїзна церемонія все більше користується популярністю серед молодят.  Саме тому КП «Щасливе місто» створив свою, унікальну локацію, а саме альтанку в парку ім. Горького.
Цей проект створений влітку 2017 року. Він відразу ж викликав інтерес у харків'ян і гостей міста.

На сьогоднішній день більше 250 пар вибрали цей формат і не помилилися!
Весільна альтанка знаходиться у віддаленій від активної зони парку, а саме біля кінотеатру, де є доступ до парковці, що не викличе складність для вас і ваших гостей дістатися до пункту призначення.

         Альтанка вражає сама по собі. Вона являє собою великий світлий простір з білосніжними колонами і шатром, який при необхідності, захистить вас від дощу. Посилити романтичну атмосферу допоможе живий музичний супровід під час самої церемонії.

      В альтанці комфортно розташовується близько 45 гостей.
Вам не потрібно шукати столик для розпису, а так само музичне обладнання для ведучої - адже це все вже передбачено працівниками КП «Щасливе місто».

      Ще однією родзинкою нашої альтанки є те, що саме тут ви можете зробити фуршет для вас і ваших гостей. 
      Тут все сконцентровано на вас: організатори, координатори, жива музика, гарний і унікальний декор і неймовірно затишна атмосфера.
        За вами вибір локації, а про решту подбаємо ми!

 

Ціни
Пакет "Оренда альтанки в робочий день"
З понеділка по четвер ціна на оренду альтанки 2000 грн. У такий пакет входить: 45 стілців, стіл для розпису, техніка для ведучої і живий супровід вашої церемонії. Оренда альтанки погодинна, ціна кожної наступної години 1500 грн.
2 000 грн
замовити послугу
Пакет "Оредна альтанки в вихідні та святкові дні"
З п'ятниці по неділю, а також у гарні дати, ціна на оренду альтанки 2500 грн. У такий пакет входить: 45 стілців, стіл для розпису, техніка для ведучої і живий супровід вашої церемонії. Оренда альтанки погодинна, ціна кожної наступної години 2000 грн.
2 500 грн
замовити послугу
Пакет "З виїзною церемонією"
Урочиста церемонія одруження. У такий пакет входить: оформлення та вивіз документів, 45 стілців, стіл для розпису, послуги фотографа або весільні аксесуари, техніка для ведучої і живий супровід вашої церемонії.
5 541 грн
замовити послугу
Питання, які нам часто задають
Правда, що можна одружитись в будь-який день?

Так. ОБИРАЙТЕ БУДЬ-ЯКИЙ ДЕНЬ — і будьте впевнені, про вашу церемонію піклуються феї.

Чи робите ви переклади документів?

На сьогодні переклади ми робимо тільки у Харкові, та підкажемо, які вимоги до перекладу надає міграційна служба:
1) Всі сторінки, навіть без відміток, мають бути прикладені до перекладу паспорта.
2) Переклад має бути зроблений на території України після останнього перетину кордону.
3) Переклад має бути засвідчений нотаріально.
4) Якщо переклад зроблений за кордоном, то робиться перезасвідчення з обов'язковим перекладом печатки іноземного юриста.

Як змінити прізвище після одруження?

Після реєстрації шлюбу дружині/чоловіку ставлять відмітку в паспорті "підлягає заміні в місячний термін". Далі необхідно звернутися до паспортного столу за місцем проживання та на підставі шлюбу змінити прізвище.
Якщо Ви не приймаєте прізвище під час одруження, тоді можете змінити його у будь-який час пізніше. Але спочатку робите заміну свідотцтва про шлюб, а потім вже паспорту.

Ви надаєте офіційні документи?

З 29 липня 2016 року Міністерство юстиції України запустили пілотний проект «Шлюб за добу». Сервіс покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним. Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців чекати щонайменше 30 днів перед шлюбом.

Тепер ви самі обираєте день, а відомості про шлюб буде внесено до Державного реєстру актів цивільного стану громадян не пізніше наступного робочого дня після проведення реєстрації.

Чи проставляють відмітки про реєстрацію шлюбу в паспорті?

З жовтня 2016 року штампи в паспорт не ставляться. Подружжю видається два рівноцінних свідоцтва про шлюб. Їх не треба ламінувати, бо по-перше на ньому не поставиш апостиль. По-друге при виїзді закордон можуть виникнути питання щодо оригінальності печатки.

онлайн-анкета

Як до вас звертатися?

Виберіть пакет