• Опис
  • Ціни
  • Питання та відповіді
  • подати заявку

Важливим етапом в підготовці до весілля є вибір локації. Виїзна церемонія все більше користується популярністю серед молодят.  Саме тому КП «Щасливе місто» створив свою, унікальну локацію, а саме альтанку в парку ім. Горького.
Цей проект створений влітку 2017 року. Він відразу ж викликав інтерес у харків'ян і гостей міста.
На сьогоднішній день більше 80 пар вибрали цей формат і не помилилися!
Весільна альтанка знаходиться у віддаленій від активної зони парку, а саме біля кінотеатру, де є доступ до парковці, що не викличе складність для вас і ваших гостей дістатися до пункту призначення.
         Альтанка вражає сама по собі. Вона являє собою великий світлий простір з білосніжними колонами і шатром, який при необхідності, захистить вас від дощу. Посилити романтичну атмосферу допоможе живий музичний супровід під час самої церемонії.
      В альтанці комфортно розташовується близько 60 гостей, які можуть розташуватися на білосніжних стільцях.
Вам не потрібно шукати столик для розпису, а так само музичне обладнання для ведучої - адже це все вже передбачено працівниками КП «Щасливе місто».
      Ще однією родзинкою нашої альтанки є те, що саме тут ви можете зробити фуршет для вас і ваших гостей. 
      Тут все сконцентровано на вас: організатори, координатори, жива музика, гарний і унікальний декор і неймовірно затишна атмосфера.
        За вами вибір локації, а про решту подбаємо ми!

Оренда альтанки погодинна. Кожна наступна година 60% собівартості першої години.

Ціни
Пакет "Оренда альтанки в робочий день"
З понеділка по четвер ціна на аренду альтанки 3000 грн. У такий пакет входить: 60 стілців, стіл для розпису, техніка для ведучої і живий супровід вашої церемонії. 
3 000 грн
подати заявку
Пакет "Оредна альтанки в вихідні та святкові дні"
З п'ятниці по неділю ціна на аренду альтанки 4000 грн. У такий пакет входить: 60 стілців, стіл для розпису, техніка для ведучої і живий супровід вашої церемонії. 
4 000 грн
подати заявку
Пакет "З виїзною церемонією"
Урочиста церемонія одруження. У такий пакет входить: оформлення та вивіз документів, 60 стілців, стіл для розпису, техніка для ведучої і живий супровід вашої церемонії.
6 910 грн
подати заявку
Питання, які нам часто задають
Що робити, якщо в день реєстрації буде погана погода?

В усіх містах, де ми проводемо церемонії ми подбали про ваш комфорт. Максимально відкритий простір тільки в харківськиій альтанці, але ми заздалегідь подумали про дощ та всі погодні негаразди і зробили тент. Якщо буде ну зовсім погана погода, то є два варіанти:

1) Зміна локації.

2) Зміна дати весілля.

Чи робите ви переклади документів?

Ми не робимо переклад документів. 

Вимоги до перекладу:

  1. 1) Всі сторінки, навіть без відміток, мають бути прикладені до перекладу паспорту. 
  2. 2) Переклад має бути засвідчений українським нотаріусом.
  3. 3) Переклад має бути зроблений на території України після останнього перетину кордону.
  4. 4) Якщо переклад зроблений за кордоном, то робиться перезасвідчення з обов'язковим перекладом печатки іноземного нотаріуса.
Чи надаєте ви офіційні документи?

З 29 липня 2016 року Міністерство юстиції України  запустило новий сервіс  «Шлюб за добу». Сервіс покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним. Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів.

Перевагами  користування даного сервісу є: реєстрація шлюбу в час та у місці, обраному жінкою та чоловіком, відсутність необхідності звернення в ДРАЦС, залучення до організації реєстрації шлюбу суб'єктів господарювання публічного права.

Внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян здійснюється не пізніше наступного робочого дня після проведення реєстрації шлюбу.

Як змінити прізвище після одруження?

Після реєстрації дружині/чоловіку пишуть відмітку в паспорті "підлягає заміні в місячний термін". З данною відміткою Вам необхідно звернутися до паспортного столу за місцем проживання та на підставі шлюбу змінити прізвище. 

Якщо Ви не приймаєте прізвище під час одруження, тоді можете змінити його у будь-який час після одруження. Але спочатку робите заміну свідотцтва про шлюб, а потом вже паспорту. 

Чи проставляють відмітки про реєстрацію шлюбу в паспорті?

З жовтня 2016 року штампи в паспорт не ставляться. Подружжю видається два рівноцінних свідоцтва про шлюб. Їх не треба ламінувати, бо по-перше на ньому не поставиш апостиль. По-друге при виїзді закордон можуть виникнути питання щодо оригінальності печаті.

онлайн-анкета

Як до вас звертатися?

Виберіть пакет