Шлюб за добу

Зазвичай, реєстрація шлюбу в Україні має певні правила — ви удвох приходите до ДРАЦСу за місцем реєстрації, надаєте заяву щодо шлюбу, вам призначають день та час і ви починаєте готуватися до весілля.

 

 

Багато хто з нас проходив через таке сам, або пам’ятає весілля знайомих, де біля палацу одруження справжній парад наречених, й важко зрозуміти де чиї гості.

Якщо ви не бажаєте чекати так довго, або мрієте про особливе весілля — запрошуємо вас до Щасливого міста.

 

Ми реалізуємо послугу «Шлюб за добу» вже у трьох містах України: Харкові, Києві та Дніпрі, дуже скоро відкриємося у Львові та Одесі. А, згодом, і вся країна стане щасливою.

 

 

— Що таке «Шлюб за добу»? 

— Як здійснюється реєстрація «Шлюбу за добу»? 

— А «Шлюб за добу» офіційний в Україні? 

— Реально розписатися за один день? 

— Яка ціна послуги «Шлюб за добу»? 

— Чи можна швидко одружитися з іноземцем?

На ці та інші запитання ми відповімо в цій статті.

 

Шлюб за добу — це пілотний проект міністерства юстиції України, який успішно працює вже декілька років у таких містах як Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Ужгород, Житомир та інші.

Шлюб за добу — це офіційна реєстрація шлюбу без довгих очікувань.

В КП Щасливе місто ви можете обрати будь-який день для весілля.

 

 

Формат ви також обираєте самі: то може бути проста лаконічна реєстрація шлюбу за добу, чи урочиста весільна церемонія у розкішній локації на ваш вибір. Деякі подружжя взагалі хочуть зареєструвати шлюб у незвичайному місці — в аеропорті, на яхті, чи у батьківському будинку.

У Щасливому місті ми робимо все для того, щоб ви почувалися щасливими у день вашого весілля!

 

Ціна послуги «Шлюб за добу» повністю реальна, нехай і декілька вище, ніж у районному ДРАЦСі. Ціна шлюбу за добу здаватиметься  вам навіть занизькою, особливо якщо замислитися, скільки часу та нервів ви збережете.

 

У залежності від того, яку локацію та формат ви обрали — ціна шлюбу за добу може скласти від 4000 до 10000 грн.

Погодьтеся, цілком реальна ціна для власного весілля.У Щасливому місті послугу «Шлюб за добу» можуть отримати як громадяни України, так і іноземці. Причому для реєстрації шлюбу ви можете звернутись в будь-яке відділення, навіть не у своєму місті.

Зареєструвати шлюб у скорочені строки можна також якщо один, або обидва наречені є іноземцями.

 

«Шлюб за 24 години» — то express-послуга, саме тому ми намагаємось автоматизувати та оптимізувати всі етапи роботи, щоб у наших молодят не було жодного приводу для хвилювань, чи поганого настрою.

 

Обираючи «Шлюб за добу» кожна пара впевнена, що їхнє весілля буде ідеальним. Всі документи перевіряють максимально швидко, тому ви отримаєте офіційне свідоцтво про шлюб, а запис про вашу реєстрацію потрапить до книги записів актів цивільного стану того ж дня.

 

Ми приділяємо велику увагу сучасним весільним тенденціям. Цінуємо час та дбаємо щодо комфорту молодят. Обираючи «Шлюб за добу», не треба шукати весільні аксесуари, або морочитися над тим, де знайти фотографа — все, що необхідно для гарної весільної церемонії входить до ціни. Вам залишається лише обирати.


Для легкості комунікації у нас працює телеграм-бот, та call-центр, де вам нададуть всю контактну інформацію про кожне відділення Щасливого міста, допоможуть ознайомить із локаціями та розрахують ціни на послугу «Шлюб за добу» у зручний для вас час.

Якщо ви ще не визначилися, подивіться історії щасливих молодят в нашому портфоліо
портфоліо