Весільні послуги

По-перше, треба визначитись із датою — добре, що останні декілька років ви можете самостійно обрати день, враховуючи ваші побажання та, навіть, поради астрологів. У таких містах, як Київ, Дніпро, Харків, Одеса та інші, така можливість з’явилась у всіх закоханих, завдяки пілотному проектові міністерства юстиції «Шлюб за добу».

До речі, це формат виїзної церемонії, що може бути проведений у романтичній локації: пам’ятнику архітектури, як Шоколадний будинок у Києві, чи у сучасній весільній альтанці у харківському парку Горького. Або прямо у модному торговельно-розважальному комплексі, де облаштовано зал для весільної церемонії.

 

Із датою весілля визначились, тепер ви можете обрати формат свого весілля. Починати треба з того, що ви чесно розкажете один одному, що саме для вас весілля мрії. Також на першому етапі потрібно визначити приблизну кількість гостей, щоб мати уяву, який масштаб набере ваше свято та без яких весільних послуг ви не можете обійтись.

 

 

Які весільні послуги надає КП Щасливо місто?

Не має значення, вирішили ви влаштувати весілля на двох, камерну церемонію лише для близьких друзів та батьків, чи велике свято з великою кількістю гостей, складними декораціями та величезною шоу-програмою — вам знадобиться помічники.

Делегуйте організацію досвідченим весільним феям, вони допоможуть не розгубитися серед безлічі фотографів, флористів та весільних ведучих.

Весільний організатор обов’язково запропонує вам ознайомитись з портфоліо, рекомендаціями, та влаштує особисту зустріч, адже дуже важливо, щоб люди поряд з вами у цей день були не тільки професійними, але й приємними.

 

На весіллі важливо все. Будь-яка дрібничка може засмутити схвильовану наречену, тому дуже потрібно передбачити можливі труднощі.

Досвідчених весільний організатор прослідкує, щоб квіти було доставлено своєчасно, залу прикрашено, а всі організатори були одягнені відповідно — адже зіпсувати розкішну картинку може будь-що.

 

Важливим напередодні весілля стає питання грошей: як правильно бюджет, як не переплачувати, які можливі знижки? Ми допоможемо і з цим питанням, адже за багато років праці добре вивчили ринок весільних послуг та знаємо, з чого складається ціна на весілля і як правильно спланувати бюджет.

 

До речі, звернутися до професійних весільних організаторів варто, навіть якщо ви все робите власними силами — у день весілля вам знадобиться допомога. В іншому випадку, ваша мама чи близька подруга буде зайнята керуванням, та не зможе розділити з вами свято.

 

Тенденції останніх років — свідоме відношення до весілля. Тому значна більшість пар доручають проведення власного свята весільним агенціям. Будь то масштабна подія з великою кількістю гостей, або романтичне весілля на двох — ви впевнені в результаті.

 

Окремо слід виділити не менш важливу подію — ювілей весілля. То чудова нагода оновити весільні обіцянки, але спираючись на той досвід, що у вас вже є. То може бути зовсім маленька річниця, чи ювілей весілля ваших батьків, чи, навіть, дідуся та бабусі. День народження сім’ї — головне свято кожної родини. Пам’ятайте про це.

А організацією на себе візьме КП Щасливе місто.


 

Якщо ви ще не визначилися, подивіться історії щасливих молодят в нашому портфоліо
портфоліо