Виїзна церемонія — весілля на західний манер.

Такий формат весілля — виїзна церемонія — став популярний і в Україні. Це романтичніше, ніж звичайний розпис у ДРАЦСі та фуршет у кафе. Саме цей формат дозволяє вам проявити свою індивідуальність. Особливо, якщо ваше весілля планується на теплу пору року — літо, ранню осінь або кінець весни.

Виїзні церемонії проводяться як у популярних ресторанах у межах міста, так і у заміських закладах (готелях, віллах, базах відпочинку). Також можна зробити виїзну церемонію на березі річки або моря, у важливому для наречених місці або просто у красивій локації. У всіх великих українських містах — Харків, Одеса, Київ, Дніпро та Львів — є багато цікавих місць для проведення весілля на виїзді.


 

Давайте трішки поговоримо про переваги: що має виїзна весільна церемонія. 

Ви можете обрати будь-який день, формат і навіть колір одягу гостей, тим самим створивши необхідну вам атмосферу.

Сценарій. Ви можете сформувати програму цього дня так, як вам захочеться: якщо ви вирішите, що вам потрібна виїзна церемонія розпису, ви можете запросити представника ДРАЦСу для оформлення. Або ви можете зробити офіційний розпис за декілька днів до весілля і уникнути офіційностей у цей день, сфокусувавшись на романтичних моментах. До речі, у КП Щасливе місто можна організувати офіційну виїзну церемонію за кілька днів, або навіть за годин, якщо необхідно. Це буде офіційна виїзна церемонія.

Вільний вибір декору. Якщо ви обрали такий формат весілля, ви маєте широкий вибір декору — можете замовляти в декоратора чи створювати самостійно те, що хочеться саме вам.

 

 

Кількість гостей. Виїзна церемонія шлюбу зазвичай проходить на досить великих майданчиках, тому ви можете запросити будь-яку кількість гостей, не маючи обмежень.

Різні зони свята. Так само, завдяки великому простору, ви можете зробити різні зони розваг для гостей: танцювальну, фуршетну, барну та фотозону.

Час. Ви можете вільно розпоряджатися своїм часом, не прив’язуючись до ДРАЦСу. Це дає можливість провести навіть нічну церемонію у сяйві гірлянд. Також ви можете замовити у нас послугу “Шлюб за добу” та розв'язувати весільні питання у найкоротші строки.

 

 

Красиві фото та відео. Зважаючи на те, що ви самі обираєте стиль та декор, ваші фото та відео будуть найкрасивішими.

Музика та розваги. Ви можете обрати ведучого та музикальний супровід за вашим бажанням.

 

Скільки коштує виїзна церемонія весілля?

Ціна зазвичай складається з наступних складових:

  • оренда локації
  • декор локації
  • послуги декоратора
  • послуги флориста
  • витрати на транспорт
  • робота ведучого та регістратора
  • музика — діджей або гурт, обладнання
  • банкет
  • послуги фотографа та відеографа

Тому ви можете самостійно варіювати вартість, корегуючи ціні тих або інших пунктів. Або обрати один із пакетів послуги "Шлюб за добу", до якого входить оренда локації, усі аксесуари, фото й навіть жива музика.

 

 

Виїзна церемонія, ціна якої залежить від ваших побажань, стане найкращою романтичною згадкою вашого життя. Якщо ви не впевнені, що саме ви хочете, у КП “Щасливе місто” вам допоможуть. 

Організуємо весілля на будь-який смак, настрій та гаманець.

Якщо ви ще не визначилися, подивіться історії щасливих молодят в нашому портфоліо
портфоліо