Миколай та Марія

Трапляється, що випадкове знайомство дає початок теплій дружбі. Саме так було у нас з Миколаєм та Марією. Вони були одними з перших, хто скористався послугою «Шлюб за добу» — прийшли вранці та просто розписались, навіть без обручок.

 

 

Ми тоді спитали молодят: «А чому вони не влаштували весілля?», на що Микола сказав, що весілля обов’язково буде, але вони все хочуть зробити самостійно, без допомоги батьків та запросити їх на весілля почесними гостями.

Через декілька місяців молода сім’я знов були в офісі Щасливого міста, тільки цього разу ми вже активно планували свято. Часу та грошей було обмаль, майже всі гості приїздили з різних міст, а плани величезні. Та що може стати на заваді коханню та креативній команді, що завзято розпочали готуватись.

 

 

По-перше, домовились із фото- та відео- операторами, обрали ведучу та ресторан. А потім наречений самостійно підготував розваги для гостей, наречена обрала сукню та весільні аксесуари. Залишалась тільки пухнаста улюблениця Міра, яка після грумінг-салону була готова до весілля.

 

 

Настав хвилюючий день. Він був цікавий та насичений: ранкові збори молодят, фотосесія, приїзд гостей, та ось вже ведуча вдруге питає наших молодят про головне — чи готові вони бути разом все життя?

 

 

 

А потім була весела вечірка, багато танців та сміху (особливо там, де Микола вигадав каверзні конкурси для друзів). Так народилася чудова молода сім’я, з якою ми тепер добрі друзі.

 

 

отримайте безкоштовну консультацію
Якщо ви ще не визначилися, подивіться історії щасливих молодят в нашому портфоліо
портфоліо