Ольга та Костянтин

Ця чудова пара були першими, хто звернулись до Щасливого міста з приводу організації ювілею їхньої річниці — рожевого весілля.

 


Річ у тім, що тоді, 10 років тому, вони легковажно відмовились від власного весілля, та просто розписалися. Тоді здавалось, що весілля зовсім не важливе для сімейного щастя.

Подружнє життя складалося чудово, було багато всього — гарного та не зовсім, та всі ці роки щаслива дружина сумувала, що так і не була справжньою нареченою. Мрії про весілля зайняли всю голову.

 

 

За десять років у подружжя прийшло розуміння того, що ж таке кохання саме тому й свято вирішили так і назвати. Та розпочалась підготовка, до якої наші молодята пірнули із головою.

Але як красиво та небанально організувати весілля, та ще й в будній день, коли молодята та їхні гості працюють. А традиційні посиденьки з близькими в ресторані зовсім не схожі на фантазії про романтичне весілля?
Легко! Влаштуємо весільну вечірку!

 

 

Місцем проведення обрали весільну альтанку у мальовничому парку Горького. Підготували розваги та частування для гостей і почали саму церемонію.

 


Весільна ведуча запрошує нареченого та чарівну наречену у супроводі красунь-дочок та пухнастого улюбленця Бонні.

 

 

 

Весільні обіцянки, що давали того дня щасливі молодята, торкнули душі всіх присутніх. Адже вони точно знають, що таке кохання.

 

 

 

Церемонія була навпрочуд зворушливою. А після почали вітати подружжя, фотографуватися та розважатися.

 

 

 

 

Будьте щасливі! Побачимося на вашому 20-річному ювілеї та на весіллі ваших дочок.

 

отримайте безкоштовну консультацію
Якщо ви ще не визначилися, подивіться історії щасливих молодят в нашому портфоліо
портфоліо